Do góry

Podłogi ręcznie wykańczane

Jak powstają nasze podłogi?

Podstawę stanowi deska z drewna liściastego najczęściej dębowego lub jesionowego. Deska jest konstrukcji warstwowo klejonej lub litej od sprawdzonych polskich producentów.

Drewno na deski posiada wszelkie niezbędne certyfikaty takie jak np. FSC.

Posiadamy w ofercie podłogi na ogrzewanie podłogowe.

Oferujemy ją we wszystkich dostępnych rozmiarach:

– grubość od 10 do 22 mm.
– szerokość od 90 do nawet 400mm
– długość od 600 do 2200 (na specjalne zamówienie do 6000mm)
i klasach drewna.

Deska może mieć powierzchnię gładką lub poprzez szczotkowanie nadamy jej fakturę od bardzo subtelnej ledwie wyczuwalnej pod palcami po wyraźną wystruktoryzowaną.

Możemy ją zrobić „na ostro” – wtedy deski tworzą prawie jednolitą taflę podłogi lub wykonać na niej fazę czyli lekko ściąć jej krawędzie co wpłynie na zupełnie inny efekt wizualny.

I wreszcie kolor – w tym jesteśmy mistrzami, ogromny wybór olejów, bejcy, postarzaczy i ługów oraz zdolności naszych pracowników pozwolą wykreować niepowtarzalny kolor do Twojego wnętrz.

KOMPLEKSOWO

Wnętrze w stanie deweloperskim, generalny remont? Zapewnimy kompleksową obsługę:

– doradztwo
– wycena
– podpisanie umowy (Vat 8% przy zakupie i montażu produktów dla klientów indywidualnych)
– pomiary techniczny
– sprawdzenie wilgotności i jakości posadzek
– transport
– montaż
– gwarancja
– obsługa po gwarancyjna

Na to możesz liczyć z naszej strony

 

RENOWACJA

Podłoga jest zniszczona ale z różnych względów – sentymentalnych, finansowych, organizacyjnych
nie chcesz jej wymieniać. Masz chęć na zmiany, znudził Ci się kolor, sposób wykończenia? Chętnie Ci w tym pomożemy.

Ocenimy jakość podłogi i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie:
– cyklinowanie
– szlifowanie
– olejowanie
– bejcowanie
– lakierowanie
– strukturyzacja
– miejscowe naprawy/ uzupełnienia/wymiany desek

 

GRUNTOWNA PIELĘGNACJA

Z czasem podłoga traci blask i świeżość. Aby temu jak najdłużej zapobiec oferujemy w sprzedaży środki do kompleksowej pielęgnacji. Bardzo ważne jest aby były one odpowiednio dobrane do powłoki wykańczającej podłogę i stosowane zgodnie z zaleceniami. Pomoże w tym nasz doradca.

Oferujemy też usługi gruntownego czyszczenia. Usługa polega na maszynowym usunięciu starych powłok, specjalistycznym umyciu podłogi scruberem oraz nałożeniu odpowiedniej powłoki jak wosk, olej renowacyjny. Efekt Cię zaskoczy!

 

GWARANCJA

Aby zachować gwarancję należy przestrzegać następujących zaleceń: temperatura atmosfery w pomieszczeniach, w których zamontowana jest podłoga powinna
oscylować w granicach18°C -24°C wilgotność względna powietrza powinna wynosić 40-60% pielęgnację podłogi należy prowadzić wyłącznie środkami przeznaczonymi do danego typu podłóg wskazanych przez wykonawcę lub producenta podłóg pod wszystkie twarde elementy, meble które mają styczność z powierzchnią podłogi, należy podkleić podkładki filcowe, pod kółka obrotowe mebli, należy stosować maty podkładowe chroniące podłogę przed uszkodzeniami pomieszczenia, w których zamontowana jest podłoga drewniana należy regularnie wietrzyć podłóg nie należy przykrywać materiałami, które nie przepuszczają wilgoci i utrudniają ruch powietrza niezwłocznie usuwać piasek z powierzchni podłogi podłogę należy użytkować w obuwiu nieniszczącym mechanicznie, bez ostrych krawędzi zmiana kolorystyki podłogi pod wpływem działania promieni UV jest cechą naturalną drewna uszkodzenia mechaniczne, powstałe na skutek zalania płynami, nieprawidłowej pielęgnacji, większego wycierania powłoki wykończeniowej w miejscach szczególnie eksploatowanych nie podlegają gwarancji