Do góry

O nas

W branży podłogowej działamy od 1998 roku, obszar naszych usług obejmuje całą Polskę, ale w przypadku ciekawych zleceń (co się już zdarzało) działamy też poza granicami kraju.

Wykonujemy szeroko rozumiane usługi związane z układaniem i renowacją podłóg drewnianych i schodów, jak i też prace stolarskie wg projektów.

Jesteśmy firmą parkieciarską, która zajmuje się kompleksową obsługą – poczynając od fachowego doradztwa, pomiaru wilgotności i jakości posadzek, poprzez zakup, transport
i układanie parkietów i schodów, kończąc na różnego rodzaju specjalistycznych usługach parkieciarskich jak konserwacje, reperacje, renowacje podłóg.

Chętnie wykonujemy nietypowe zlecenia, jak barwienie, bielenie, starzenie, zabudowa łazienek i wnęk, układanie drewna na ścianach i sufitach.

Dysponujemy fachową wiedzą, najnowocześniejszym sprzętem, używamy materiałów chemicznych z atestami, sprawdzonych przez parkieciarzy w całej Europie.

Powyższe rzeczy gwarantują wykonanie powierzonej nam inwestycji na najwyższym poziomie. Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi na okres dwunastu miesięcy. Transport wszelkich materiałów przy kompleksowej usłudze jest u nas bezpłatny.