• foto-top2.jpg
  • foto-top6.jpg
  • foto-top4.jpg
  • foto-top3.jpg
  • foto-top1.jpg
  • foto-top5.jpg

aktualnosci-home-titlewiecej-buton
 

 

 

Home > O NAS


promocje-holzmax

 

 

 

 

     

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania facebook

 

onas-title


holzmax-ludzie

W branży podłogowej działamy od 1998 roku, obszar naszych usług obejmuje całą Polskę, ale w przypadku ciekawych zleceń (co się już zdarzało) działamy też poza granicami kraju.

Wykonujemy szeroko rozumiane usługi związane z układaniem i renowacją podłóg drewnianych i schodów, jak i też prace stolarskie wg projektów.

Jesteśmy firmą parkieciarską, która zajmuje się kompleksową obsługą - poczynając od fachowego doradztwa, pomiaru wilgotności i jakości posadzek, poprzez zakup, transport
i układanie parkietów i schodów, kończąc na różnego rodzaju specjalistycznych usługach parkieciarskich jak konserwacje, reperacje, renowacje podłóg.

Chętnie wykonujemy nietypowe zlecenia, jak barwienie, bielenie, starzenie, zabudowa łazienek i wnęk, układanie drewna na ścianach i sufitach.

Dysponujemy fachową wiedzą, najnowocześniejszym sprzętem, używamy materiałów chemicznych z atestami, sprawdzonych przez parkieciarzy w całej Europie.

Powyższe rzeczy gwarantują wykonanie powierzonej nam inwestycji na najwyższym poziomie. Udzielamy pisemnej gwarancji na wykonane usługi na okres dwunastu miesięcy. Transport wszelkich materiałów przy kompleksowej usłudze jest u nas bezpłatny.

 
© Copyright HOLZMAX 2011

Projekt i realizacja strony www Adnet Polska